Не приеха Тита в УНСС на I-во класиране
Written by admin on 18/07/2018
Не приеха Тита в УНСС на I-во класиране
Поп сензацията Тита не успя да влезе в УНСС на първо класиране. Певицата напира за специалността „Мениджмънт и администрация“ и се надява поне от второ класиране да получи шанса да стане студентка. Резултатите се очаква да излязат днес, а фактът, че тя още не се е похвалила с приемането си сочи, че може би ще се надява на трети шанс.
Христина Христова, както е името на красавицата по паспорт, иска да усвои тънкостите на бизнеса, тъй като подобен бил профилът й в училище.
През май антилопата на БГ попа завърши училище в Силистра. Тя се яви на матури по български и английски език. За бала си изпълнителката на Photoshop заложи на рокля на български дизайнер, напомня „Манитор“. Протежето на Криско имаше и втори тоалет за тържеството, с който да й е по-удобно да танцува.