fbpx

Бийтбоксърът Skiller излиза на сцената на „Плюс Фестивал“ 2016 през септември

Written by on 16/08/2016

Бийтбоксърът Skiller излиза на сцената на „Плюс Фестивал“ 2016 през септември

Световният шампион по бийтбокс Skiller ще зарадва всички посетители на тазгодишният „Плюс Фестивал“ в Пазарджик.

Събитието ще се проведе от 2-ри до 4-ти септември, като участие ще вземат още група „Остава“, рап изпълнителите Павел и Венци Венц, както и изпълнители от Румъния и Македония. Организаторите обещават да разкрият на по-късен етап кои ще бъдат останалите изпълнители.

Българският бийтбоксър стана шампион на най-голямото международно бийтбокс състезание „Bscene Grand Beatbox Battle 2011“ в Швейцария, получавайки и специалната награда на публиката „Best Show“. Той е и човекът, популяризирал бийтбокс културата у нас преди повече от 10 години.

През септември, всички почитатели на музикалното изкуство ще могат да се насладят на майстора в бийтбокса, както и на обичани артисти, гости на на „Плюс Фестивал“ 2016 в Пазарджик.


BG MUSIC RADIO Очаквайте скоро

Current track

Title

Artist

Проект и главна цел: BG16RFOP002-2.089-3718-C01 Подкрепа за малки предприятия с оборот над 500 000 лв. за преодоляване на икономическите последствия от пандемията COVID-19

Бенефициент: ДИ ЕН КЕЙ МЕДИЯ ГРУП ООД

Обща стойност: 50 000 лв., от които 42 500 лв. европейско финансиране и 7 500 лв. национално финансиране.


Начало: 21.03.2022 г.
Край: 21.06.2022 г.