fbpx

Играта и Венци Венц с високоскоростна колаборация

На силен ход, с мирис на бензин и много заряд Играта и Венци Венц пускат новата си песен. „Давам газ“ излиза в началото на годината, за да припомни как се правят музика и текст в стила на класическия хип-хоп. 

Проектът предизвика мигновена реакция след пускането си в интернет и активира твърдите фенове на високите скорости, на качествените коли и на мега любимците от музикалната сцена: Играта и Венци Венц.  

„Макар, че това е една песен на скорост, с акцент към феновете на автомобилите.“, споделя Играта, „Всички кадри, а и текстът подсказват, че трябва да се шофира рисково само в контролирана среда. Всъщност това майсторство може да си позволят единствено тези, които действително го владеят. Обвързан съм с колите, фен съм на автомобилите, но спазвам лимита и зная кога да забавя скоростта и кога да изключа газта. Когато си зад волана, винаги трябва да имаш едно наум.“ 

„Давам газ“ е по текст на Ивайло Иванов-Играта, като Венци Венц създава частта на своето участие. Музиката е колаборация между Денислав Принов и Бате Пешо. Звездното трио – Играта, Принов и Бате Пешо – не за пръв път работи заедно и с гордост признава, че е „виновно“ за успеха на някои от най-слушаните български парчета.

Видеото на новата песен е поверено на Радостин Събев-Шошо и в неподражаемия си стил той създава ефектните кадри. Снимките на  „Давам газ“ протичат в специален автопарк в Костинброд, където може да се видят и тестват уникални автомобили- от класически ретро варианти до такива със супер модерен тунинг.  

„Доказал съм през годните, че съм един артистичен хамелеон, който може да създава и комерсиално разположени рими, без да изневерява на собствения си почерк. Венци е от същата порода творци и се радвам, че комуникацията ни през годините винаги е била с уважение, за да прерасне сега в цялостен проект.“, разказва Играта. 


BG MUSIC RADIO Очаквайте скоро

Current track

Title

Artist

Проект и главна цел: BG16RFOP002-2.089-3718-C01 Подкрепа за малки предприятия с оборот над 500 000 лв. за преодоляване на икономическите последствия от пандемията COVID-19

Бенефициент: ДИ ЕН КЕЙ МЕДИЯ ГРУП ООД

Обща стойност: 50 000 лв., от които 42 500 лв. европейско финансиране и 7 500 лв. национално финансиране.


Начало: 21.03.2022 г.
Край: 21.06.2022 г.