fbpx

„Гласът на България” на кастинг в Пловдив

Written by on 17/09/2018

„Гласът на България” на кастинг в Пловдив

Предварителните кастинги за музикалното шоу „Гласът на България” продължават. Днес вокалните педагози и журито са в Пловдив, в Дома на културата. Талантливи певци от Пловдив и региона атакуват от сутринта журито на музикалното предаване „Гласът на България”. Всеки, който желае да покаже своя певчески талант, трябва да е навършил 14 години, дори и да не се е записал на сайта, може да отиде на място в Дома на културата.

Участниците пеят по две песни пред журито. До  момента на кастинг са се явили хора от различна възраст, сред които и 70-годишen изпълнител. Вокалните педагози очакват не само солови певци, но и дуети, и формации. Следващият кастинг ще е в Бургас, на 19 септември.   „Тази година това искам да кажа,че имаме изключително разнообразие, имаме изключително колоритни хора, насочени в различни стилове – както във фолклорния, така  и в поп фолка,модерния и мейнстрийм жанра”, заяви Теодора Орешенска, вокален педадог на предавеното „Гласът на България“.

 


[There are no radio stations in the database]

Проект и главна цел: BG16RFOP002-2.089-3718-C01 Подкрепа за малки предприятия с оборот над 500 000 лв. за преодоляване на икономическите последствия от пандемията COVID-19

Бенефициент: ДИ ЕН КЕЙ МЕДИЯ ГРУП ООД

Обща стойност: 50 000 лв., от които 42 500 лв. европейско финансиране и 7 500 лв. национално финансиране.


Начало: 21.03.2022 г.
Край: 21.06.2022 г.