fbpx

Тонто от „Ахат“ стана татко

Written by on 27/09/2017

Тонто от „Ахат“ стана татко

Талантливият пианист на „Ахат“ Антоний Георгиев-Тонто стана баща на дъщеричка. Щастливият татко сам съобщи новината във фейсбук: „Късно снощи се роди Ясмин Антоний Георгиева. Благодаря на Люба, че ме направи толкова щастлив!“, написа музикантът.

Тонто, както го наричат всички от бандата става баща за втори път, като вече има и син. Три дни след голямата си радост  –  на 29 септември, Антоний Георгиев заедно с „Ахат“ открива сезона с 2-часов концерт в музикален клуб в НДК.

 


[There are no radio stations in the database]