Мария Илиева и Любо Киров специални гости на концерта на „Авеню“
Written by admin on 03/10/2016
Мария Илиева и Любо Киров специални гости на концерта на „Авеню“

Мария Илиева и Любо Киров ще бъдат специални гости на концерта, с който дует „Авеню“ ще представи новия си албум „Безвремие“.
14 години след излизането на последния студиен албум на дуета, Боби и Заки отново се връщат в звукозаписното студио, за да зарадват своите приятели с нов проект
Албумът „Безвремие“ ще бъде на музикалния пазар точно преди коледните празници и обичайно двамата изпълнители ще го представят на живо с концерт в зала 3 на НДК. На 16 ноември от 20:30 ч., „Авеню“ и техните музиканти Васил Иванов (програминг и синтезатори), Юлиян Янев (клавир), Щерион Пилидов (китара), Стефан Попов (барабани), Христина Нейкова и Боряна Декова (беквокали) ще поднесат на своите фенове един емоционален музикален спектакъл.
В него те ще представят новите си парчета „Безвремие“, „Свобода“, „Спомни си ти за мен“, „Лъжи“. Специално за всички гости, музикантите ще изпълнят вечните класики „Пропилени дни“, „Живели сме някога преди“, „Бягство“ и много други песни от техния богат репертоар.
Освен Мария и Любо, специални гости на Боби и Заки ще бъдат и нашумелият дует от Х ФАКТОР Пламен и Иво Добреви.