fbpx

„Искам да имам Дубай“ – новата песен  на  Vko & Buddubbaz

Written by on 22/07/2016

„Искам да имам Дубай“ – новата песен  на  Vko & Buddubbaz

Ако ви се слуша нещо свежо и различно  –  то най-новата песен на Vko & Buddubbaz – „Искам да имам Дубай“ непременно ще ви хареса.

Към песента вече има заснето видео, което към момента се радва на над 50.000 гледания в Youtube. Някои от кадрите в него за заснети в центъра на София, а видео продукцията ще видите още скъпи коли и разбира се, женско присъствие.

Режисьор на клипа е Buddubbaz Tape, оператор – „Робо Чоко“, а за видео монтажът се е погрижил Dope Vision.

Музика, микс и мастеринг са дело на  –  Иван Абаджиев- VKO.


[There are no radio stations in the database]